Taşın Sanat ile İşlenmesi
Online Katalog
Taşın Sanat ile İşlenmesi

Kayseri'de faaliyet gösteren firmamız, MTA ruhsatlı ocakta Kayseri Bazalt Madenciliği yapmakta ve kendi tesislerinde Kayseri Bazalt Üretimi gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz arasında Bazalt döşeme, kaplama, Bordür, Yağmur Oluğu ve Küptaş gibi çeşitler bulunmaktadır.

İletişim
Konum
Erkilet Dere, Erkilet Blv.,
38100 Kocasinan/Kayseri

Project Category: Zemin

Erciyes Kültür Merkezi - Peyzaj Çalışması

Erciyes Kültür Merkezi – Peyzaj Çalışması

AK DOĞALTAŞ olarak, Kayseri’nin gözde merkezlerinden biri olan Erciyes Kültür Merkezi’nin peyzaj çalışmasında önemli bir rol üstlendik.

daha fazla oku
Bodrum Özel Villa Peyzaj Çalışması2

Bodrum Özel Villa Peyzaj Çalışması

Son projelerimizden olan villa peyzaj çalışmasını Bodrum’da gerçekleştirdik. Bodrum, Türkiye’nin büyüleyici deniz kıyısı şehirlerinden biri olarak ün salmıştır. Bu muhteşem şehirde yer alan özel bir villa projesi, AK DOĞALTAŞ olarak bizim Bazalt ürünlerimizin kullanıldığı bir villa peyzaj çalışmasını içermektedir. Bodrum, sahip…

daha fazla oku
Kayseri Özel Villa - Zemin ve Duvar Çalışması2

Kayseri Özel Villa – Zemin ve Duvar Çalışması

Kayseri Hisarcık Bölgesindeki Özel Villa İçin Doğal Taş Çözümleri AK DOĞALTAŞ olarak, Kayseri’de özel villa zemin ve duvar çalışmasına katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bu özel villa, Kayseri’nin muhteşem doğasıyla çevrili olan Hisarcık bölgesinde, Erciyes Dağı’nın yakınlarında yer almaktadır. Hisarcık, çeşitli bağ…

daha fazla oku
Ted Kayseri Koleji - Peyzaj Çalışması

Ted Kayseri Koleji – Peyzaj Çalışması

AK DOĞALTAŞ olarak Kayseri TED Koleji Peyzaj Çalışmasında yer almak ve Bazalt taşının tedarikini gerçekleştirmekten büyük bir memnuniyet duyuyoruz.

daha fazla oku
× Yardımcı olmamızı ister misiniz?