Taşın Sanat ile İşlenmesi
Online Katalog
Taşın Sanat ile İşlenmesi

Kayseri'de faaliyet gösteren firmamız, MTA ruhsatlı ocakta Kayseri Bazalt Madenciliği yapmakta ve kendi tesislerinde Kayseri Bazalt Üretimi gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz arasında Bazalt döşeme, kaplama, Bordür, Yağmur Oluğu ve Küptaş gibi çeşitler bulunmaktadır.

İletişim
Konum
Erkilet Dere, Erkilet Blv.,
38100 Kocasinan/Kayseri

Hakkımızda

Ak Doğaltaş | Taşın sanat ile işlenmesiHakkımızda

2005 yılında faaliyete geçen firmamız Erkilet de bazalt taş üretimi yapmaktadır. Erkilet de bulunan ve MTA Maden İşleri Genel Müdürlüğünden ruhsatı ve diğer kurumlardan tüm çalışma izinleri alınarak ocaktan taş üretimine başlayıp, yine aynı beldede 2500 m2 açık 500m2 kapalı alanda kurulu bulunan kendi üretim tesisimizde Bazalt döşeme, Bazalt kaplama, Bazalt Bordür ve Yağmur Oluğu, Bazalt Küptaş üretimi yapmaktayız.

Makine parkımızda 2 adet 4 ayaklı ST blok mermer kesme, 3 adet mermer plaka gönyeleme (baş kesme) 1 adet yan kesme, 1 adet Silim makinesi, 1 adet Pah Kırma, 1 adet Dikey Patlatma, 1 adet 30 tonluk gezer vinç, 2 adet kamyon, 1 adet 3 tonluk Forklift, 1 adet su arıtma tesisi 2 adet kamyon, 1 adet çekici, 1 adet Ekskavatör, 1 Adet Loder (Yükleyici) ve 2 adet servis aracımızla müşterilerimizin isteklerine zamanında mal teslimi ilkesi ve teknolojiyi yakın takip ederek hizmet vermekteyiz. Firmamız bünyesindeki makinelerin tamamı yerli malı olup gerekli standartlar dahilinde üretimi yapılmış yurt içinde ve yurt dışında kabul görmüş makinelerdir.

Aylık 8000m2 kapasiteye sahip tesisimizin vardiya artırılarak gelen taleplerin yoğunluğuna göre bu kapasite artırılabilmekte, ayrıca firmamıza kendi ocağımızdan üretmiş olduğumuz bazalt blokların kendi denetimimizde fason üretimini de yaptırmaktayız.

Ürünümüzün ve firmamızın tanınması ve yeni pazarlar için fuarlara katılmaktayız. Her geçen gün bazalta olan talebin artması ile kapasite artırma çalışmalarımızı da hızlandırmakta olup. Marka tescili belgesi ve TSE belgesini almış bulunmaktayız. Marka tescili belgemize, TSE belgemize ve diğer belgelerimize “Belgelerimiz” sekmesinden ulaşabilirsiniz. Hedeflerimiz arasında müşterilerimizin isteklerini kalite ve standartlara uygun zamanında teslim ilkesi ile yapmaktır.
ak doğaltaş kimdir

Bazalt ağır iklim şartlarına karşı direnci, kaymaması, aşınmaya karşı direnci, ısıl depolama özelliğinden dolayı üzerinde kar ve buzun çabuk erimesi, su emme özelliğinin çok az seviyede olması, taşın döşendiği ilk günkü gibi uzun yıllar şeklini bozmadan kalması, tamir bakım maliyetlerinin olmaması sebebi ile tercih edilen ve her geçen gün kullanım alanı genişleyen bir malzemedir. Ayrıca bina çevresi, büyük alış veriş merkezleri çevre düzenlemesi, tretuvar çalışmaları, meydan düzenleme spor kompleksi oteller gibi fonksiyonel binaların çevre bahçe ve peyzaj çalışmalarında dış mekanların vazgeçilmez bir malzemesidir.

Çalışmış olduğumuz ölçüler 2cm ile 10cm kalınlık, 10cm ile 50cm genişlikte ve boy olarak istenilen ölçüde ebatlama yapmaktayız.

× Yardımcı olmamızı ister misiniz?